Szkolenia akredytowane

Professional Scrum Foundations™ (PSF)

Dwudniowy kurs Professional Scrum Foundations™ w wysoce praktyczny sposób przedstawia fundamenty frameworka Scrum. W trakcie szkolenia uczestnicy doświadczają Scruma na realistycznym tworzeniu produktu. Symulacja umożliwia przećwiczenie wszystkich elementów frameworka oraz dostarcza refleksji nad wartością realizowanego produktu.

Professional Scrum Master™ (PSM)

Kurs Professional Scrum Master™ jest dla każdego, kto używa frameworka Scrum. Szczególnie zalecany jest dla osób, które są w organizacjach odpowiedzialne za efektywność Scruma, włączając to Scrum Masterów, Managerów, Project/Program Managerów oraz członków Zespołów Scrumowych.

Professional Scrum Master™ II (PSM II)

Szkolenie Professional Scrum Master™ II (PSM II) to dwudniowy zaawansowany warsztat przygotowany specjalnie dla Scrum Masterów, którzy chcą rozwijać się na tej ścieżce. Szkolenie PSM II jest szczególnie polecane Scrum Masterom z przynajmniej rocznym doświadczeniem w tym zawodzie, którzy poszukują poszerzenia wiedzy i możliwości w tym zawodzie.

Professional Agile Leadership Essentials™ (PAL-E)

Zapraszam na szkolenie-warsztat Professional Agile Leadership Essentials™ wszystkich w roli lidera, kadrę managerską oraz każdego, kto jest zainteresowany tematyką zwinności organizacji w zmieniających się warunkach.

Professional Scrum Product Owner™ (PSPO)

Professional Scrum Product Owner™ jest dwudniowym szkoleniem, które dostarcza istotną wiedzę potrzebną do pracy w Scrumie w bardzo praktyczny sposób.  Szkolenie-warsztat jest połączeniem kilku metod szkoleniowych (nacisk na zadania zespołowe i dyskusje), podczas kórych uczestnicy doświadczają, w jaki sposób ramy Scruma wspierają zwiększanie wartości produktu

Professional Scrum™ with Kanban (PSK)

Professional Scrum™ with Kanban (PSK) to dwudniowe szkolenie, które uczy praktyków Scruma, jak zaaplikować praktyki Kanbana w ich pracy z zespołami. Szkolenie zawiera elementy teorii, case studies i praktyczne ćwiczenia, pozwalającve uczestnikom zrozumieć jak ważna jest transparencja i tzw. „flow” odnoszące się do frameworka Scrum. 

Proessional Scrum™ with User Experience (PSU)

Szkolenie Professional Scrum™ with User Experience to dwudniowy praktyczny kurs, podczas którego uczestnicy uczą się, jak zaintegrować nowoczesne praktyki UX z frameworkiem Scrum tak, aby współpracować wspólnie w ramach Scrumowego Zespołu oraz dostarczać efektywnie wartościowy przyrost (Increment). Techniki Lean UX wpisują się idealnie w Scruma. Na szkoleniu będzie okazja je przećwiczyć.

KONTAKT

Napisz wiadomość

Temat
Temat
Szkolenia akredytowane
Szkolenia spersonalizowane
Consulting
Coaching
Przewiń do góry